Klubbat för:
4 400 SEK
1 500 SEK
ALGOT NILSSON (1900-tal): Skeppsmotiv "Lärkan_Skillinge. Kapt Henrik Olsson", signerad och daterad Alg. Nilsson 1950, olja på duk, ca 60x80 cm
416490
2016-10-29