Dosa silver

Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DOSA, med lock, Mema, 1984, locket med tre kronor i förgyllt silver, höjd 3, diameter 10 cm, vikt ca 169 g

Bruksslitage

416497

2016-11-01