Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DOSA, med lock, Mema, 1984, locket med tre kronor i förgyllt silver, höjd 3, diameter 10 cm, vikt ca 169 g
Bruksslitage
416497
2016-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här