Ingrid Edenberg krita

Ingrid Edenberg krita
Ingrid Edenberg krita
Ingrid Edenberg krita
Ingrid Edenberg krita

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INGRID EDENBERG (1914-1999): Stadsmotiv, signerad och daterad Ingrid Edenberg 1969, krita, ca 26x13 cm

416498

2016-10-29