Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
INGRID EDENBERG (1914-1999): Stadsmotiv, signerad och daterad Ingrid Edenberg 1969, krita, ca 26x13 cm
416498
2016-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här