Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, förgylld och handskuren dekor av antikförgyllare Erland Tidblad, 94x41 cm
Slitage
416514
2016-10-29