Karmstol Bruno Mathsson

Karmstol Bruno Mathsson
Karmstol Bruno Mathsson
Karmstol Bruno Mathsson
Karmstol Bruno Mathsson
Karmstol Bruno Mathsson
Karmstol Bruno Mathsson
Karmstol Bruno Mathsson
Karmstol Bruno Mathsson
Karmstol Bruno Mathsson
Karmstol Bruno Mathsson
Karmstol Bruno Mathsson
Karmstol Bruno Mathsson

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON, karmstol, "Eva", Firma Karl Mathsson, stämplad 1964, klädsel i brun sadelgjord

Slitage

416517

2016-10-29