Bror Tycho Öberg oljemålning
Valmis
2016-10-29
416521
| Korkein tarjous | 5 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BROR TYCHO ÖDBERG (1865-1943), Stadsgården, signerad Tycho Ödberg, daterad 1930, olja på pannå, ca 50,5 x 69,5 cm
PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening