Ulf Trotzig oljemålning

Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ULF TROTZIG (född 1925-2013): Motiv från Öland, signerad Trotzig, olja på duk, 160x135 cm

416522

2016-11-01