Trädgårdsurna på postament i gjutjärn

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNA på postament, gjutjärn, 1900-tal, totalhöjd ca 69 cm

Slitage, rost

416525

2016-10-29