Thelma Paananen oljemålning

Thelma Paananen oljemålning
Thelma Paananen oljemålning
Thelma Paananen oljemålning
Thelma Paananen oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

THELMA PAANANEN (Finland/Sverige, född 1931), "Språksvårigheter vid sparkåkning", signerad Thelma, daterad 1983, olja på duk, ca 60 x 80 cm

416538

2016-10-29