Bror Ingemar Förberg olja

Bror Ingemar Förberg olja
Bror Ingemar Förberg olja
Bror Ingemar Förberg olja
Bror Ingemar Förberg olja
Bror Ingemar Förberg olja
Bror Ingemar Förberg olja

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROR INGEMAR FRÖBERG (1921-199): "Svanarna", olja på duk, signerad och daterad Bror Ingemar 1969, ca 126x140 cm

416553

2016-10-29