Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLAGLÅSPISTOL, BAJONETT, KRATS, 1800-tal, längd ca 19-71 cm
Slitage, slaglåspistol med skada / lagning
416577
2016-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här