Slaglåspistol 1800-tal

Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGLÅSPISTOL, BAJONETT, KRATS, 1800-tal, längd ca 19-71 cm

Slitage, slaglåspistol med skada / lagning

416577

2016-10-30