Tedosa Kina

Tedosa Kina
Tedosa Kina
Tedosa Kina
Tedosa Kina
Tedosa Kina
Tedosa Kina
Tedosa Kina
Tedosa Kina
Tedosa Kina
Tedosa Kina

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEDOSA, tenn, Kina, tidigt 1900-tal, E. Wo Loong Kee, Swatow, höjd 16 cm, stämplad.

Smärre bucklor

416583

2016-10-30