Änterbila

Änterbila
Änterbila
Änterbila
Änterbila
Änterbila
Änterbila

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÄNTERBILA, 1800-tal, bilans längd ca 30 cm

Slitage, skador

416587

2016-10-30