Värja för infanteriofficer

Värja för infanteriofficer
Värja för infanteriofficer
Värja för infanteriofficer
Värja för infanteriofficer
Värja för infanteriofficer
Värja för infanteriofficer
Värja för infanteriofficer
Värja för infanteriofficer

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄRJA, svensk, 1800-talets första hälft, för infanteriofficer, klinga med etsad dekor, förgyllt mässingsfäste, svart skinnbalja med 2 mässingsbeslag, längd 99 cm

416617

2017-02-02