Joakim Allgulander färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965), "Red Landscape", signerad och numrerad Joakim Allgullander 34/50, grafiskt blad, bladmått ca 48x50 cm.

Oramad

416622

2016-10-31