Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
18 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets första hälft, senempire, förgylld samt patinerad brons, för 4 ljus, höjd ca 51 cm
2 ljusmanschetter saknas
416629
2016-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här