Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
MARGARETA HENNIX, "Basic", vinglas, för Reijmyre Glasbruk, klar glasmassa, höjd ca 19,5 cm
PROVENIENS: Reijmyre Glasbruk
Ett glas med mindre kantnagg
416644
2016-10-30