Snapplåspistol

Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SNAPPLÅSPISTOL, spansk, 1700-tal, oktagonalt kammarstycke, stålskuren hane, graverat lås, helstock med mässingsbeslag, längd 41 cm

stocklagningar

416652

2017-02-02