Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SNAPPLÅSPISTOL, spansk, 1700-tal, oktagonalt kammarstycke, stålskuren hane, graverat lås, helstock med mässingsbeslag, längd 41 cm
stocklagningar
416652
2017-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här