Kärl koppar

Kärl koppar
Kärl koppar
Kärl koppar
Kärl koppar
Kärl koppar
Kärl koppar
Kärl koppar
Kärl koppar
Kärl koppar
Kärl koppar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KÄRL, med lock, koppar, 1800-tal, handtag i form av lejonmaskaroner, punsad dekor av festonger, kulfötter, höjd ca 27, 46x32 cm

Kulfötterna med lagningar

416671

2016-10-30