Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KÄRL, med lock, koppar, 1800-tal, handtag i form av lejonmaskaroner, punsad dekor av festonger, kulfötter, höjd ca 27, 46x32 cm
Kulfötterna med lagningar
416671
2016-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här