Golvvas Mette Doller
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
METTE DOLLER, golvvas, Andersson & Johansson, Höganäs 1950-tal, lergods, målad dekor i blått, gult och brunt mot vit fond av krigare, signerad MD EI, Handmade in Sweden, AJ Höganäs 472, höjd ca 40 cm
416679
2016-10-30