Golvvas Mette Doller

Golvvas Mette Doller
Golvvas Mette Doller
Golvvas Mette Doller
Golvvas Mette Doller
Golvvas Mette Doller
Golvvas Mette Doller
Golvvas Mette Doller
Golvvas Mette Doller

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

METTE DOLLER, golvvas, Andersson & Johansson, Höganäs 1950-tal, lergods, målad dekor i blått, gult och brunt mot vit fond av krigare, signerad MD EI, Handmade in Sweden, AJ Höganäs 472, höjd ca 40 cm

416679

2016-10-30