Skrin 1800-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKRIN, 2 st, 1800-tal, fanérade i mahogny resp valnöt, varav ett med dekor av intarsia, höjd ca 9, 19x12 resp 16, 34x23 cm
Nycklar saknas, smärre ytskador, ett handtag saknas (det stora skrinet)
416684
2016-10-30