Golvlampa mässing
2016-10-30
416703
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, Göteborgs armatur, orange glaskupa, fot i lackad mrtall och mässing, höjd 150 cm
Bruksslitage