Golvlampa mässing

Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, Göteborgs armatur, orange glaskupa, fot i lackad mrtall och mässing, höjd 150 cm

Bruksslitage

416703

2016-10-30