Soffbord 1970-tal

Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1970-tal, skiva i emalj och glas, mässingslister, höjd 46, 83x143 cm

Repor, bruksslitage

416706

2016-10-30