Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1970-tal, skiva i emalj och glas, mässingslister, höjd 46, 83x143 cm
Repor, bruksslitage
416706
2016-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här