Johnny Oppenheimer oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
JOHNNY OPPENHEIMER (1923- 2005): Vas, signerad J Oppenheimer, olja på duk, 44x31 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Kuntoraportti
416723
Päivämäärä:
2016-10-30