Johnny Oppenheimer oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

JOHNNY OPPENHEIMER (1923- 2005): Vas, signerad J Oppenheimer, olja på duk, 44x31 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Kuntoraportti

416723

Päivämäärä:

2016-10-30