Orientmatta Gendje

Orientmatta Gendje
Orientmatta Gendje
Orientmatta Gendje
Orientmatta Gendje

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ORIENTMATTA, Gendje, antik, stjärnmönster mot gul botten, 203x117 cm

Skador, slitage, lagningar

416725

2016-10-30