Gungelefant Asien
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GUNGELEFANT, 1900-tal, bemålat trä, höjd 63, längd 73 cm
Kuntoraportti
Torrsprickor, skador, färgbortfal
416727
Päivämäärä:
2016-10-31