Gungelefant Asien

Gungelefant Asien
Gungelefant Asien
Gungelefant Asien
Gungelefant Asien
Gungelefant Asien
Gungelefant Asien
Gungelefant Asien
Gungelefant Asien

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GUNGELEFANT, 1900-tal, bemålat trä, höjd 63, längd 73 cm

Kuntoraportti

Torrsprickor, skador, färgbortfal

416727

Päivämäärä:

2016-10-31