Takarmaturer 1970-tal
2016-10-31
416733
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATURER, 2 st, 1970-tal, etikettmärkt design Carl Thore, brun och vitlackad plåt, höjd 20, diameter ca 26-33 cm
Bruksslitage, en med smärre bucklor på kant