Soffgrupp Svegards
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, KARMSTOLAR, 2 st., BORD med bokhylledel utan glasskiva, 1900-talets mitt, etikettmärkt Svegards Sweden, betsad bok, lösa dynor, sitthöjd ca 40 cm, soffans längd 134 cm, bordets höjd 49, 79 x 50 cm
Saknar glasskiva till soffbordet, bruksslitage, ett löst armstöd på soffan
416739
2016-10-30