Soffgrupp Svegards

Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

SOFFA, KARMSTOLAR, 2 st., BORD med bokhylledel utan glasskiva, 1900-talets mitt, etikettmärkt Svegards Sweden, betsad bok, lösa dynor, sitthöjd ca 40 cm, soffans längd 134 cm, bordets höjd 49, 79 x 50 cm

Saknar glasskiva till soffbordet, bruksslitage, ett löst armstöd på soffan

416739

2016-10-30