Stop med silverlock Stockholm 1844

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL NYSTRÖM, stop med lock, porslin med silverlock och beslag, Stockholm 1844, höjd 17, invändig inskription " Till C O Gravallius Målski Pris d.19/7 1843 26 p"

Lagningar, skador

416764

2016-10-30