Skrin silver Mexico

Skrin silver Mexico
Skrin silver Mexico
Skrin silver Mexico
Skrin silver Mexico
Skrin silver Mexico
Skrin silver Mexico
Skrin silver Mexico
Skrin silver Mexico
Skrin silver Mexico
Skrin silver Mexico

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN med lock, silver / 800, 1900-talets mitt, troligen Mexico, hamrad yta, höjd 3,7, 12x9 cm, vikt ca 325 g

Spår av invändig förgyllning

416765

2016-10-30