Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DOSOR, 2 st, silver, 1846 resp 1858, invändigt förgyllda, med ciselerad dekor av hund och slingor resp. reliefdekor, höjd 1,5, 8x4,5, resp 2, 8x5 cm, vikt ca 195 g
Slitage
416766
2016-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här