Vävd tapet 1800-tal

Vävd tapet 1800-tal
Vävd tapet 1800-tal
Vävd tapet 1800-tal
Vävd tapet 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VÄVD TAPET, 1800-tal, sk verdure, landskapsmotiv med ekotempel och trana, 146x121 cm
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem

416772

2016-10-30