Serveringsvagn med lös bricka

Serveringsvagn med lös bricka
Serveringsvagn med lös bricka
Serveringsvagn med lös bricka
Serveringsvagn med lös bricka

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mahogny, lös bricka med karta över Norden, höjd 70, 80x45 cm

Hjulen med slitage, bruksslitage

416783

2016-10-30