Lennart Rodhe färglitografi

Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART ROHDE (1916-2005), "Fliviken", signerad Lennart Rhode 1986, numrerad 174/275, färglitografi, 56 x 79 cm

416801

2016-10-30