Barskåp Kina

Barskåp Kina
Barskåp Kina
Barskåp Kina
Barskåp Kina
Barskåp Kina
Barskåp Kina
Barskåp Kina
Barskåp Kina
Barskåp Kina
Barskåp Kina

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BARSKÅP, 1900-tal, Kina, reliefdekor, inrett med belysning, höjd 149, 99x46 cm, nyckel finns

Bruksslitage

416804

2016-10-30