P G Thelander, färgetsning

P G Thelander, färgetsning
P G Thelander, färgetsning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PÄR GÖSTA THELANDER (född 1936), motiv med röd stuga, signerad P G Thelander, numrerad 8/40, färgetsning, ca 49,5 x 63,5 cm

416805

2016-10-30