Jan Naliwajko färglitografi

Jan Naliwajko färglitografi
Jan Naliwajko färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1939), abstrakt komposition, signerad Jan Naliwajko 1990.5, numrerad 46/150, färglitografi, ca 59 x 42 cm

416808

2016-10-30