Jan Naliwajko färglitografi
2016-10-30
416808
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939), abstrakt komposition, signerad Jan Naliwajko 1990.5, numrerad 46/150, färglitografi, ca 59 x 42 cm