Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
URNOR med lock, 1 par, Japan, cloisonné, 1900-tal, rik dekor med motiv av fåglar med ornamenterade blommor i blått mot turkos botten, höjd med lock ca 31 cm
Slitage
416813
2016-11-04