Te- och kaffeskedar

Te- och kaffeskedar
Te- och kaffeskedar
Te- och kaffeskedar
Te- och kaffeskedar
Te- och kaffeskedar
Te- och kaffeskedar
Te- och kaffeskedar
Te- och kaffeskedar
Te- och kaffeskedar
Te- och kaffeskedar
Te- och kaffeskedar
Te- och kaffeskedar
Te- och kaffeskedar
Te- och kaffeskedar
Te- och kaffeskedar
Te- och kaffeskedar
Te- och kaffeskedar
Te- och kaffeskedar
Te- och kaffeskedar
Te- och kaffeskedar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TE- OCH KAFFESKEDAR, 97 dlr, silver, 1900-tal, olika modeller

Gravyr, smärre slitage

416816

2016-11-03