Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Lönnfrukter", signerad och daterad G.Norrman 1989, torrnål, 13/26, bildyta 11,5x10,3 cm
Zustandsbeschreibung
416821
2016-10-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner