Gunnar Norrman torrnål

Gunnar Norrman torrnål
Gunnar Norrman torrnål

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Lönnfrukter", signerad och daterad G.Norrman 1989, torrnål, 13/26, bildyta 11,5x10,3 cm

Zustandsbeschreibung

416821

2016-10-30