Beck & Jung computer laser print

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): (3 st) "Svart-vitt spel II", signerad och daterade 1988, numrerade 2/35, 5/35,17/35, computer laser print, rammått 31x41 cm vardera

416835

2016-10-31