Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
TERRIN med lock, flintgods, England, Mason´s Patent Ironstone China (även inpressat rakt märkning ca 1813-15 i spegeln inuti), höjd ca 28, längd 33 cm
Skador, lagningar
416839
2016-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här