Ljuskrona plafond
2016-10-31
416882
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, mässing, 1900-talets mitt, behängd med prismor, elektrifierad, höjd ca 65, diameter 48 cm
Visst slitage