Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ARKIVSKÅP, ek, 1940-tal, tre staplingsbara sektioner med vardera två arkivlådor med mässingsbeslag, totalmått höjd 40, 35x37 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
416885
2016-10-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner