Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OSCAR HULLGREN (1869-1948): Röda klippor 1, signerad och daterad O Hullgren 38, olja på duk på pannå, 42x53 cm
utställd Nationalmuseum vårutställning 1940
416920
2016-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här