Oscar Hullgren oljemålning

Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR HULLGREN (1869-1948): Röda klippor 1, signerad och daterad O Hullgren 38, olja på duk på pannå, 42x53 cm
utställd Nationalmuseum vårutställning 1940

416920

2016-10-31