Antoni Tàpies färglitografi

Antoni Tàpies färglitografi
Antoni Tàpies färglitografi
Antoni Tàpies färglitografi
Antoni Tàpies färglitografi

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ANTONI TAPIES (1923-2012), Per l´Uruguay, 1978, signerad och numrerad 14/100, färglitografi med relief, 57x67 cm
LITTERATUR: Galfetti 690

416931

2016-11-08